ETKİNLİKLER
 • 7 GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİNE DAVET

    Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğünün katkılarıyla, Mizah Sanatı Derneği'nin organize ettiği, Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği, Trabzon Fotoğrafevi Derneği  ve Karadeniz Plastik Sanatlar Derneği'nin desteklediği 7. Görsel Mizahi yapıtlar sergisinin 15-20 Mart 2019 tarihleri arasında açılması planlanmıştır.
 • ELVEDA ALFREDO 2019 YILI OYUN TAKVİMİ

    09 Kasım 2018 tarihinde seyircisiyle buluşan Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosunun 2018-2019 sanat sezonu oyun tarihleri belli oldu.
 • ELVEDA ALFREDO OYUNU PRÖMİYER YAPTI

    Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu 2018-2019 sanat sezonunu tirjedi türünde tek perde bir oyun ile açtı. Şükrü Üçüncü’nün yazdığı, Hüseyin Sabri Kurtuldu’nun yönettiği “Elveda Alfredo” oyunu Hüseyin Kazaz Kültür Merkezinde seyircisiyle buluştu. Oyun ilginç gelişmelerle yine izleyenlerine güzel tiyatro akşamı yaşattı.
 • 2018-2019 SANAT SEZONU OYUNUMUZ ELVEDA ALFREDO

  Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu 2018-2019 sanat sezonunu tirjedi türünde tek perde bir oyun ile açıyor. Şükrü Üçüncü’nün yazdığı, Hüseyin Sabri Kurtuldu’nun yönettiği “Elveda Alfredo” oyunu 9 Kasım 2018 tarihinde saat 20.00’da Hüseyin Kazaz Kültür Merkezinde seyircisiyle buluşuyor.
 • 10 ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİNDE KARMA KARİKATÜR SERGİSİ

  Trabzon Sanatevi tarafından organize edilen ve 17-21 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen 10. Uluslararası Sanat Günleri kapsamında Karikatürcüler Derneği Trabzon Temsilciliği ve Mizah Sanatı Derneği karma karikatür sergisi açtı.
 • ANKARA, TRABZON ETKİNLİKLERİ FUARINDA KANLI GÖMLEK OYUNUNU OYNADIK...

  Trabzon Valiliğinin himayesinde, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 03-06 Mayıs 2018 tarihleri arasında Ankara'da organize edilen Trabzon Etkinlikleri Fuarında, Gugulumdakiler Tiyatrosu 2016-2017 sanat sezonunda hazırladığı ve özel günlerde oynadığı tek perde drama "Çanakkalede Bir Öykü-Kanlı Gömlek" oyunu ile büyük beğeni topladı ve Ankaralı tiyatroseverlerin beğenisi kazandı.  
 • ANKARA, TRABZON ETKİNLİKLERİ FUARINDA HERKES OYUNCU OYUNUNU OYNADIK...

  Trabzon Valiliğinin himayesinde, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 03-06 Mayıs 2018 tarihleri arasında Ankara'da organize edilen Trabzon Etkinlikleri Fuarında, Gugulumdakiler Tiyatrosu 2017-2018 sanat sezonu oyunu olan ve emsal tiyatrolara oranla izlenme rekoru kıran "Herkes Oyuncu" oyunu ile katıldı. Fuara davet edilen Gugulumdakiler Tiyatrosu 2 perde komedi oyunu ile Ankaralı tiyatroseverlerin beğenisi kazandı.
 • ANKARA, TRABZON ETKİNLİKLERİ FUARINDA MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇTIK...

  Trabzon Valiliğinin himayesinde , Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 03-06 Mayıs 2018 tarihleri arasında Ankara'da organize edilen Trabzon Etkinlikleri Fuarında 6. Görsel Mizahi Yapıtlar Sergisini açtık.
 • 3. OLAĞAN GENEL KURULUMUZU YAPTIK...

  Mizah Sanatı Derneği 3. Olağan Genel Kurulunu yaptı. Üyelerin katılımıyla gerçekleşen genel kurulda, geçmişe dönük olarak yapılan 3 yıllık faaliyetler görüşüldü, tüzükde değişiklikler yapıldı ve yeni yönetim seçildi. 
 • 6. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇILDI...

  Mizah Sanatı Derneği olarak organize ettiğimiz, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün katkıları, Trabzon Fotoğrafevi Derneği, Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği, Karadeniz Plastik Sanatlar Derneği’nin katkıları ile Mizah Sanatı Derneği tarafından düzenlenen 6. Görsel Mizahi Yapıtlar Sergisi 16 Mart 20128 tarihinde saat 17.30’da açıldı.

Sanal Sergi
Sergilerimizi sizler için sanal ortama taşıdık...

Casting
Sinema, TV Dizi ve Tiyatro Oyuncuları...

Videolar
Dernek Tanıtım ve Etkinlikler...

E-Dergi
Mizah dergisi...


 

TANITIM VİDEOSU

ELEKTRONİK OYUN KİTAPÇIKLARI

MİZAH

Mizahçı kimdir? Mizahçı en küçük çivilerle övülecek seçkin bir halkın kafalarındaki dolaplara bütün geçmiş zamanları asan kimsedir. (Ruabe)
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
GSM
: 0530 785 70 72
E-Posta